BİZ KİMİZ?

Biz eğitmenler, psikologlar, rehberler, kariyer danışmanları ve enformatik uzmanlarından oluşan uluslararası bir takımız. Avrupa ERASMUS programı sayesinde buluşup, işbirliği içerisinde olarak kariyer rehberliği için modern ve interaktif bir araç geliştirme fırsatına sahip olduk.

HEDEFİMİZ NEDİR?

Hedefimiz 8 çok boyutlu katmanların bir sistemin içinde bir araya getirilmesinden oluşan teşhise bağlı bir araç oluşturmak. CaT sistemini kullanan kullanıcılar kendi kapasitelerini, yeteneklerini ve profesyönel ilgi alanlarını çabuk ve etkili bir şekilde tanımlayabilecekeler. Oluşturduğumuz bu program aynı zamanda kariyer rehberlerine de destek olabilecek.

FİKİR NERDEN GELDİ?

Tüm avrupayı kapsayan telaş verici bir yönelimi keşfettik; gençler ne yeterli nitelikleri ne de kariyerlerini nasıl tasarlayacaklarına dair bir fikirleri olmadan okullarını çok erkenden bırakıyorlar. Ayrıca kariyer teşhisi için komplex bir araç olmadığını fark ettik.

CaT KİMLER İÇİN VAR?

Bu projenin asıl hedef grubu orta ve meslek okulu öğrencileri onların ebeveynleri ve kariyer rehberleridir ve aynı zamanda kendi kapasitelerini teşhis etmek ve kariyer yolculuklarını geliştirmek isteyen herkesdir.

Bu proje Avrupa Birliğinin desteğiyle geliştirilmiştir (proje numarası: 2014-PL01-KA200-003345). Bu yayın sadece yazarın fikirlerini yansıtır ve Avrupa Birliği bu yayının içerisinde bulunan hiçbir bilginin kullanılmasından sorumlu tutulamaz.

0
0
0
s2sdefault