Drzewo kariery na VIII ogólnopolskiej konferencji naukowej z cyklu na temat: SZKOŁA WOBEC WYZWAŃ WSPÓŁCZESNOŚCI

Dobór tematu nie jest przypadkowy - narzędzie tworzone w ramach projektu CaT nie będzie działać w próżni. Jakkolwiek szkoła przyszłości będzie wyglądać będzie istnieć konieczność wsparcia młodych ludzi w pierwszych życiowych wyborach.

Innym aspektem jest fakt, że projekt CaT zawiera w sobie element badawczy. Udział w projekcie daje ekspertom z WSEI możliwość prowadzenia ciekawych badań z zakresu psychologii na danych zbieranych w szeregu kraju partnerskich.

Czy zainteresowania, pasje i wartości  młodych ludzi z Turcji, Polski, Słowenii, Hiszpanii i wielkiej Brytanii prezentują jakieś różnice i czy są one w sposób naukowy mierzalne?

Swoimi dokonaniami Eksperci z WSEI podzielili się podczas VIII ogólnopolskiej konferencji naukowej z cyklu „PROBLEMY WSPÓŁCZESNEJ PROFILAKTYKI” realizowanej na WSEI w dniach 16-17 maj 2017 (http://www.wsei.lublin.pl/nauka-i-badania/konferencje-naukowe/news-viii-ogolnopolska-konferencja-naukowa-z-cyklu-problemy-wspolczesnej-profilaktyki-na-temat-szkola-wobec-wyzwan-wspolczesnosci )

 

IMG 2017

 

Wygłoszone referaty:

Osobowościowe korelaty przedsiębiorczości uczniów – polska wersja baterii testów Drzewo Kariery (CaT) – dr R. Porzak (Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie 

Wartości cenione przez młodzież. Analiza wyników badań w Polsce, Słowenii, Anglii, Hiszpanii i Turcji z wykorzystaniem baterii testów Drzewo Kariery – dr J. Łukasiewicz (Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie) 

Wrażliwość temperamentalna a zainteresowania zawodowe uczniów szkół ponadgimnazjalnych – badania międzynarodowe – dr M. Baryła-Matejczuk (Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie) 

Realizacja zainteresowań zawodowych przez uczniów jako czynnik chroniący przedzachowaniamiryzykownymi - dr Grzegorz Kata (Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie) 

IMG 2015

 

0
0
0
s2sdefault