Kadis d.o.o. zapewnia szeroki zakres kursów szkoleniowych i innych usług dotyczących zasobów ludzkich. Od 1992 roku Kadis jest organizatorem warsztatów i programów dla pracowników ds. zatrudnienia w Słowenii.

Kadis oferuje różne programy szkoleniowe dotyczące poradnictwa zawodowego (warsztaty dla uczniów, rodziców i doradców szkolnych), a także usługi dla osób fizycznych i firm, takie jak indywidualne doradztwo zawodowe, rozwój kariery, rekrutacja i selekcja, szkolenia pracowników, szczególnie w zakresie umiejętności miękkich, wdrażanie postępowań w zakresie prawa pracy i innych usług HRM.

Zespół składa się głównie z psychologów, pedagogów i socjologów, wszystkich doświadczonych w szkoleniu i edukacji. Kadis ma wieloletnie doświadczenie w projektach międzynarodowych, zarówno jako Lider, jak i partner we wszystkich dziedzinach szkolenia, oceny, doradztwa zawodowego i e-learningu. Dzięki projektom UE Kadis aktywnie pracuje nad dalszym rozwojem usług, najnowocześniejszych metodologii i technologii, aby usługi najwyższej jakości były dostępne dla wszystkich grup docelowych.

 

Więcej informacji o Kadis tutaj