Stwierdzenie "W samym sercu Stambułu" pasuje do uniwersytetu, takiego jak Uniwersytet Bahcesehir (BAU) ... Z jego głównym kampusem, znajdującym się na obrzeżach Bosforu w Besiktasie każdy dzień zaczyna się bardzo wcześnie rano i dynamicznie trwa przez cały dzień. Ponadto w niemal każdej części uniwersytetu można zaobserwować jakieś wydarzenie.

Pierwszą rzeczą, na która zwrócisz uwagę po przekroczeniu progu naszej Uczelni, będzie duża liczba zagranicznych studentów. Od Stanów Zjednoczonych do Chin, z Francji do Korei Południowej na całej szerokości geograficznej, Ponieważ studiuje u nas ponad tysiąc zagranicznych studentów. Na pytanie, dlaczego wolą BAU zawsze otrzymujemy taką samą odpowiedź: "centralna lokalizacja i międzynarodowa moc". Lokalizacja BAU jest oczywista. Aby zrozumieć międzynarodową współpracę naszej uczelni, wystarczy krótka wycieczka po naszym kampusie lub po stronie internetowej.

 

"Świat to mój kampus" zapewnia studentom BAU szansę na uzyskanie wykształcenia w wielu miejscach na świecie. BAU jest w stanie to osiągnąć ponieważ ma Berlin, Toronto, Waszyngton, Hongkong, Rzym, Dolinę Krzemową i Boston gdzie są nasze kampusy i centra naukowe. "BAU Abroad" umożliwia studentom kontynuowanie nauki w kampusach zagranicznych i zapewnia wszelkie wsparcie związane z wymianą.

MISJA

Jako instytucja szkolnictwa wyższego zajmująca się nauczaniem, badaniami i usługami na rzecz społeczeństwa, misją Bahceşehir University jest kształcenie przyszłych wiodących pracowników, którzy mają wymagające umysły i umiejętności myślenia krytycznego; są wrażliwi na lokalne i globalne problemy; nastawieni na osiąganie międzynarodowych standardów; przyczyniający się do rozwoju wiedzy naukowej, technologicznej i kulturalnej; są silnymi zwolennikami uniwersalnych idei i wartości.

WIZJA

Uniwersytet w Bahçeşehir oczekuje, że będzie wiodącą siłą w skali regionalnej i narodowej w zakresie doskonalenia wiedzy. Uniwersytet Bahceşehir ma na celu edukację uczniów, pod kątem propagowania poszanowania praw innych, roztropności i doceniania różnic międzyludzkich, a także konstruktywnego wyrażania pomysłów.

 

Więcej informacji o BAU tutaj

0
0
0
s2sdefault